Volné pracovní místo  Majetková/Finanční účetní M/Ž. Mnoho benefitů, možnost se zdokonalovat v jazyce, pružná pracovní doba

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Co vám můžeme nabídnout:

  • Pozitivní pracovní atmosféra.
  • Flexibilita v pracovních hodinách.
  • Finanční odměny čtvrtletně.
  • Možnosti pro další vzdělávání a rozvoj dovedností.
  • Firemní akce a večírky.
  • Odměny za vaší dlouhodobou spolupráci.
  • Zaměstnanecký tarif ZAME po zkušební době.
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění po uplynutí zkušební doby.
  • Odměny za proaktivní přístup.
  • 25 Dnů dovolené

Co vás čeká:

  • Budete pracovat s účetním softwarem Helios.
  • Zodpovědnost za správnou evidenci majetku v souladu s daňovými předpisy.
  • Zkušenost s roční inventarizací podle US GAAP a místních účetních standardů.
  • Schopnost připravit potřebné podklady pro uzávěrky.
  • Zkušenost a znalost s vedením a účtováním pokladny.
  • Pravidelná kontrola a inventarizace účtů.
  • Schopnost zastupovat a plnit úkoly v rámci finančního oddělení.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Absolvované středoškolské vzdělání ukončené maturitou ( Výhodou ekonomika ).
  • Praktické zkušenosti s účetnictvím a znalost platných daňových zákonů.
  • Případná znalost a zkušenost s US GAAP bude považována za výhodu.
  • Schopnost efektivně pracovat s počítačem a programy MS Office.
  • Minimální základní úroveň anglického jazyka.

Pokud máte zájem o tuto pozici, je důležité mít odpovídající znalosti, dovednosti a zkušenosti v oblasti účetnictví a daňové evidence, stejně jako schopnost pracovat s programem Helios a znalost anglického jazyka na základní úrovni.

Pokud Vás ale nabídka zaujala, neváhejte zaslat Váš životopis.

Máte zájem o nabídku Majetková/Finanční účetní M/Ž. Mnoho benefitů, možnost se zdokonalovat v jazyce, pružná pracovní doba?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Martin 2 Konzultant z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Majetková/Finanční účetní M/Ž. Mnoho benefitů, možnost se zdokonalovat v jazyce, pružná pracovní doba

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.